Masáž horkými lávovými kameny

Máte rádi teplo a očekáváte při masáži vysoký relaxační účinek? Věřte, že masáž horkými lávovými kameny bude pro Vás to pravé. Při masáži zapomenete na své všední starosti a užijete si péči o sebe, pocit uvolnění nejen fyzické, ale i duševní.
Stone masáž pochází údajně z kmenových rituálů praktikovaných Indiány. Ti k masáži používali jak studené, tak teplé kameny, aby potlačili napětí v těle.
Masáž horkými lávovými kameny je vyhledávána pro své jedinečné terapeutické a relaxační vlastnosti.


Při této masáži se používají speciální havajské techniky ve spojení s horkými lávovými kameny a aromatickým olejem. Lávové kameny mají silnou energetickou vibraci, bývají nahřívány ve vodní lázni na 45 – 55st.
Díky speciálním hmatům s kameny i bez nich se harmonizují čakry a vyrovnává se energie v těle, pracuje se v tzv. meridiánech, což má velký vliv i na vzdálenější části těla a také na vnitřní orgány. Masáž hluboce prohřívá problematické svalové partie, uvolňuje Trigerpointy (bolestivé body ve svalu) a zároveň umocňuje pocit klidu a pohody.
Masáž trvá 1-2 hodiny, podle toho, jestli zvolíte masáž částečnou (záda, horní, dolní končetiny), nebo celkovou (masáž celého těla).


Pozitivní účinky masáže horkými lávovými kameny:

- Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
- Hluboce relaxuje a harmonizuje
- Postupně prohřívá celé tělo
- Pomáhá detoxikaci organismu
- Vyrovnává energii v těle
- Vysoce protistresová masáž


Kontraindikace:

Masáž se neprovádí u lidí s otevřenými ránami a modřinami, s přecitlivělostí na teplo, s vysokým krevním tlakem, po čerstvých operacích, u lidí s křečovými žílami, s kožními problémy, se záněty, s infekčním onemocněním a u těhotných.


Ceník:

Záda (60min.) - 480,- Kč
Záda, dolní končetiny zezadu ( 90min.) - 690,- Kč
Celková masáž (120 min.) - 900,- Kč

Jak se objednat?

  • Osobně
  • Objednat se můžete přímo u nás osobně v ordinaci v budově Polikliniky v Holešově

  • Telefonicky na číslech:
  • Kontakt pro ambulanci : 725 814 334
    Kontakt pro rehabilitaci v domácí péči: 606 056 333